Kelime Sayacı - Kelime Sayısı Hesaplama

Herhangi bir metindeki kelime sayısını anında hesaplayabileceğiniz kullanımı kolay online kelime sayacı.

Kelime

0

Karakter

0

Paragraf

0

Cümle

0

Kelime Sayacı Nedir?

Kelime Sayacı, bir metindeki sözcük sayısını saymanızı sağlayan online kelime sayısı hesaplama aracıdır. Kelime Sayacı programı sayesinde bir metindeki toplam kelime ve karakter sayısını, genellikle tercümelerde istenen boşluklu karakter sayısını, ayrıca cümle ve paragraf sayılarını öğrenebilirsiniz.

Kelime Sayacı Yazdıklarımı Kayıt Ediyor Mu?

Hayır, kelime sayacı yazdıklarınızı kaydetmez, yazdıklarınızı ve kelime sayımı istatistiklerini kimse ile paylaşmaz.

Kelime Sayacı En Fazla Kaç Kelimeyi Analiz Ediyor?

Kelime sayacının herhangi bir kelime veya karakter limiti bulunmamaktadır. Ayrıca, kelime hesaplama işlemini dilediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz.

Neden Kelime Sayacına İhtiyaç Duyulur?

Online kelime sayacı, metin içerisindeki sözcük ve karakter sayılarını bilmesi gereken, ancak Microsoft Word veya LibreOffice gibi programları kullanmayan insanlar için oldukça faydalı bir araçtır. Kelime sayacı programı sayesinde kelimeleri ve karakterleri tek tek saymanıza gerek kalmadan hatasız biçimde sayabilirsiniz.

Kelime Sayacı Kimlere Hitap Ediyor?

Kelime sayısı hesaplamaya yarayan kelime sayaçları herkese hitap etse de, kelime sayacı gibi programlara ihtiyaç duyanlar daha çok içerik üreticilerdir. SEO çalışması yapan birçok insanın da bildiği gibi, kelime sayısı içerik üretiminde oldukça önemli bir parametredir. Her içeriğin, arama motorlarında sıralama alabilmesi için belirli sayıda kelimeden oluşması gerekmekte, aksi takdirde arama motoru zayıf içerik sebebi ile yetersiz sözcük sayısından oluşan bu içerikleri üst sıralara taşıyamamaktadır.

Detaylı İstatistikler

Boşluksuz Karakter Sayısı0
Benzersiz Kelime Sayısı0
Okuma Süresi0

Anahtar Kelime Dağılımı

Henüz veri yok.