Kullanım Koşulları

Bu websitesini ziyaret ederek, aşağıda verilen ve istediğinizde okuyabileceğiniz veya baskı alabileceğiniz bu kullanım koşullarını hiçbir kısıtlama veya itiraz kaydı olmaksızın kabul etmektesiniz. Bu internet sitesi veya ozdemirburak.com, burada yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Giriş

Bu sitedeki bilgiler genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette garanti ve taahhüt edilmemektedir. Bu bilgiler hiçbir şekil ve surette ön ihbara gerek kalmaksızın değiştirebilir, düzeltebilir veya çıkarabilir. Bu websitesinin içeriğinde oluşabilecek hatalar dolayısıyla bu sitenin kullanımından doğan veya doğacak zararlarda bu site yükümlülük üstlenmemektedir. Bu websitesindeki geleceğe yönelik beyanatlar en iyi olarak bildiğimiz ve inandığımız şekilde verilmiştir. Ancak, bu site tarafından gerçekleştirilecek sonuçlar bu sitenin kontrolü dışında gelişen koşullarının oluşturacağı faktörlere bağlı olarak bu geleceğe yönelik beyanatlardan önemli ölçüde farklı da olabilir. Geleceğe yönelik beyanatların değiştirilmesi ile ilgili herhangi bir kanuni yükümlülüğe ait haklar saklı kalmak şartıyla, bu sitenin işbu websitesinde yayınlanan geleceğe yönelik beyanatları devamlı olarak güncellemek gibi bir amacı yoktur.

Üçüncü Taraflara ait Websiteleri

Bu web sitesinde üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri bu site tarafından bilinmeyen diğer web sitelerine linkler bulunmaktadır. Bu site, yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamakta olup içerikleri her ne ise bunlar ile ilgili sorumluluk kabul etmemektedir. Üçüncü taraflara ait web sitelerine olan bu linkler, kullanıcılara kolaylık sunmak amacı sunulmakta olup, bağlantı yapılan sitelerdeki beyanatlar bu site tarafından yapılmamaktadır. Web sitemizden bağlanılan tüm üçüncü taraflara ait sayfalardaki içeriklerin hiçbiri ile açıkça bir ilgimiz yoktur. Özellikle, üçüncü taraflarca bu sayfalarda yürürlükteki kanuni hükümlerin ihlali veya bozulması konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Bu sitenin websitesinden hyperlink ile bağlantı sağlanan web sitelerindeki sayfaların içeriğinden ve bu sayfalarda satılan ürünlerden ve buradan verilecek siparişlerin tesliminden tamamen bu websitelerinin sahipleri sorumludur. Ayrıca bu sitelerdeki telif hakları kanunun ve diğer fikri mülkiyet hakları veya şahsi hakların ihlali veya bozulması konusunda bu site hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Bu şartlar bu sitede görüntülenen tüm linkler ve link ile kullanıcının yönlendirildiği herhangi bir websitesi için geçerlidir.

Yasal Uyarı

Bu websitesinin kullanımından doğan herhangi bir zarardan bu site sorumlu değildir. Bu site kendi internet sitesini virüslerden ve kötü niyetli kullanıcılardan korumak konusunda ciddi hassasiyete sahip olsa da, bu sitenin tamamen güvenli olduğu konusunda garanti vermemektedir. Bu yüzden, kullanıcılar kendi güvenliklerini kendileri sağlamakla yükümlüdür. Ayrıca bu site, websitesinde kesintisiz hizmet vereceğinin taahhütünü vermediği gibi, sunulan hizmetlerde kusur veya hata olmayacağına dair garanti vermez.


İletişim: burakozdemir [@] protonmail [.] ch

Son Güncelleme: 8 Şubat 2020