Kalın Yazı Yazma - Kalın Yazı Tipleri

Kalın yazı stili ile yazı yazmanıza olanak tanıyan kalın yazı yazma aracı.

El Yazısı Kalın
Kalın Yazı I
Kalın Yazı II
Fraktur Kalın

Kalın Yazı Nedir?

Kalın yazı, metnin geri kalanından ayırmak için daha kalın çizgilerle yazılan kelime veya kelime grubunu ifade eder. Genellikle metnin geri kalanından daha büyük ve/veya farklı renktedir.

Kalın Yazı Nasıl Yazılır?

Kullanmış olduğunuz programda, kalın olmasını istediğiniz metni seçin ve ardından Kalın butonunu (genellikle B ikonu) tıklayın. Ancak programlar tarafından oluşturulan bu kalın yazıyı bir programdan diğerine kopyalayıp yapıştıramazsınız. Bunu yapmak için online bir kalın yazı yazma aracı kullanmanız gerekir.

Kalın Yazı Yazma Aracı Nedir?

Kalın Yazı Yazma Aracı, normal metni kalın metne dönüştürmenize olanak tanıyan, kalın şekilli yazı oluşturabileceğiniz, ücretsiz bir online araçtır.

Kalın olmasını istediğiniz yazıyı üstteki kutuya yazarak, kalın yazı tipleri ile oluşturulmuş kalın metin çıktısını anında alabilirsiniz.

Kalın Yazı Yazma Aracı Nasıl Çalışır?

Kalın Yazı Yazma Aracı, metninizdeki harfleri, kalın Unicode karakterlere dönüştürerek çalışır.

Kalın Yazı Yazma Aracını Nasıl Kullanabilirim?

Kalın harflerle yazmak için, metninizi yukarıdaki kutuya girmeniz yeterli olacaktır. Otomatik olarak oluşturulacak olan kalın yazıyı kopyalayıp, sosyal medya gönderilerinizde veya dilediğiniz herhangi bir yerde kullanabilirsiniz.